O nas

Jakub Bukartykadw. Jakub Bukartyk

 

Założyciel Kancelarii. Studia prawnicze ukończył w 2006 r. na Uniwersytecie Rzeszowskim. W latach 2007-2011 odbył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie. Od października 2011 r. pozostaje czynnym zawodowo adwokatem – nr wpisu KRA/Adw/2528.

Od początku istnienia jego indywidualna Kancelaria Adwokacka zjednała sobie zaufanie Klientów, ciesząc się z roku na rok wciąż rosnącą ich liczbą. Z racji dotychczasowej pracy zawodowej, adwokat Jakub Bukartyk wyspecjalizował się w szeroko rozumianej obsłudze podmiotów gospodarczych. Dotychczasowa praktyka pozwoliła zyskać doświadczenie w licznych sporach sądowych. Preferowanymi obszarami praktyki adwokackiej pozostają też sprawy rodzinne, ze szczególnym uwzględnieniem spraw rozwodowych. W kręgu jego zainteresowań znajdują się również zagadnienia związane z prawnokarną ochroną praw autorskich oraz prawo nowych technologii, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień e-commerce. 

 

 

 

Natalia Graniakadw. Natalia Graniak

 

Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie w 2012 r. Już od ostatniego ich roku, rozpoczęła nabywanie praktycznych umiejętności z dziedziny prawa, w Kancelarii Adwokackiej adwokata Jakuba Bukartyka. W latach 2014-2017 odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie, zakończoną złożonym z wynikiem pozytywnym egzaminem adwokackim. W maju 2018 r. uzyskała wpis na listę adwokatów Izby Krakowskiej, pod nr KRA/Adw/3549. W roku 2020 po odbyciu szkolenia przeprowadzonego przez Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej nabyła uprawnienia do posługiwania się tytułem mediatora. W kręgu jej zainteresowań pozostaje przede wszystkim prawo cywilne i karne.

 

 

 

 

adw. Michał Wajdowicz

 

Z Kancelarią pozostaje związany od ukończenia studiów prawniczych w 2017 r. W latach 2017 r. – 2020 r. odbył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie pod patronatem adwokata Jakuba Bukartyka. Uchwałą Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie został wpisany na listę adwokatów. Zawód wykonuje w ramach indywidualnej Kancelarii Adwokackiej w Dębicy, ściśle współpracując z Kancelarią w Tarnowie. W kręgu zainteresowań pozostają sprawy cywilne, rodzinne, karne i z zakresu prawa gospodarczego.

 

apl. adw. Łukasz Szymczak

Studia prawnicze ukończył na Wydziale Prawa Uniwerysytetu Pedagogicznego w Krakowie.  Uchwałą Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie z 2021r. wpisany na listę aplikantów adwokackich. W kancelarii zajmuje się sprawami związanymi z prawem rodzinnym, cywilnym oraz karnym. Wspiera adwokatów w organizacji pracy Kancelarii, a także zastępując ich na rozprawach sądowych.

quality fake rolex ukmore best swiss high quality replicaparmigiani.